بعد از ثبت نام

مراحل بعد از ثبت نام :

 

اگر فرم را صحیح وکامل پر کرده باشید صفحه ی دیگری ظاهر می شود و به شما پیام تبریکی را اعلام میکند .حالا نامه ی خوش امدید به ایمیل شما ارسال شده است که شرح ان مانند پیغام زیر است. شما باید روی لینک بنفش رنگ کلیک کنید.

Congratulations on your registration with Xpango.com !

You are now able to Login to your account to startgaining Credits towards
your selected Gift!

The following link will take you to the Login page:
http://www.xpango.com/fe/htm/login/login.asp

Xpango.com look forward to providing you with Free MobilePhones, Gaming
Consoles & MP3 Players!
Best regards
TheXpango.com Team
web | http://www.xpango.com
email | support@xpango.com
Xpango 2008 | Welcome to the Free Generation

بعد صفحه ای باز می شود که شما باید در انusername وpassword خود را وارد و login کنید

 توجه :username شما همان ادرس ایمیلتان است  اگر آنها را به درستی وارد کرده باشید وارد قسمت

 myaccument (اشتراک من) می شوید ومی توانیداطلاعات خود را در ان مشاهده کنید.

 شما باید به تعداد زیر مجموعه های در خواستی برای هدیه توجه کنید و این را بدانید که این کار صد در صد عملی است خود من برای یک n95 ثبت نام کرده ام و باید حدود 45 زیر مجموعه پیدا کنم.

برای دیدن نظرات و نوع محصول انتخابی کسانی که از سایت هدیه خود را دریافت کرده اند میتوانید روی گزینه test imonials در بالای صفحه سمت راست کلیک کنید. لازم به ذکر است که اکثر آنها باور نمی کردند که هدیه خود را دریافت خواهند کرد و بعضی از آنها فقط از روی کنجکاوی ثبت نام کرده اند و بعد از کسب اعتبار لازم هدیه خود را در دست گرفته اند. و بعضی هم گفته اند وقتی به دوستانمان این سایت را معرفی کردیم با تمسخر آنها مواجه شدیم اما حالا همه آنها به تکاپو افتاده اند و در سایت عضو شده اند.
در سمت راست صفحه گزینه های زیادی وجود دارد روی اولین گزینه یعنی
orders/credits/referaal id کلیک کنید تا وارد پنجره بعدی شوید در این صفحه در قسمت active orders نوع محصولی را که انتخاب کرده اید و همچنین آیدی و تاریخ عضویتتان را می بینید.
برای دیدن زیر مجموعه های خود روی گزینه
details کلیک کنید در قسمت referrals با کلیک روی گزینه more info می توانید اسامی و نوع محصول انتخابی زیر مجموعه هایتان را مشاهده کنید.
شما با کلیک بر روی گزینه
change gift می توانید نوع هدیه خود را تغییر دهید با گزینه delete کاری نداشته باشید چون باعث حذف آیدی شما خواهد شد.

نکته مهم: وقتی شما برای دیدن زیر مجموعه های خود روی گزینهdetails کلیک کردید وارد صفحه جدید میشوید که در قسمت referrals تعداد زیر مجموعه های شما دیده میشود که به رنگ سیاه نوشته شده است اگر جمع اعتبارتان که قرمز رنگ است با تعداد زیر مجموعه هایتان برابر نیست به این دلیل است که زیر مجموعه های شما هنوز عضوی را معرفی نکرده اند و زیر مجموعه ای ندارند. پس حتمآ به این موضوع دقت کنید که وقتی اعتبار شما پذیرفته میشود که هر کدام از زیر مجموعه های شما حداقل یک نفر عضو گرفته باشد تا عضو فعال شناخته شود.

 

/ 0 نظر / 6 بازدید