با عضویت در سیستم اوکسین ادز اقدام به نمایش تبلیغات نمایید و به ازای هر کلیک بازدیدکنندگان برروی تبلیغات تا سقف ۸۰۰ ریال بعنوان پورسانت دریافت نمایید.

 

توجه نمایید که شرکت رفاه گستر جنوب به شماره ثبت 24516 پرداخت کلیه وجوه را ضمانت می نماید.

عضویت در این سایت سادست. بعد از تکمیل فرم عضویت منتظر ایمیل تایید عضویت باشید.
بعد از اینکه عضویت شما در سایت فعال شد. میتونید وارد سایت شده و بعد از لوگین کردن، به قسمت تبلیغات متنی و یا گرافیکی رفته و کد تبلیغات رو در سایت یا وبلاگتون قرار بدید.
توجه کنید که بعد از اینکه حسابتون فعال شد، باید تا حداکثر ۴۸ ساعت بعد، حداقل یک کلیک از سایت شما روی تبلیغات صورت بگیره، در غیر این صورت، حساب شما بسته میشه. ولی بعد از اولین کلیک، دیگه حسابتون برای همیشه باز میمونه.

از همه مهمتر پرداخت پورسانت از طریق اینترنت و با دادن فقط شماره حساب بانکی شما صورت می گیرد.

عضویت

/ 3 نظر / 7 بازدید
saba

بهم سر بزنینsabafarzane@yahoo.com

saba

سکس

پیام را خواند و به حضرت زینب ارادت داشت ولی در نحوه بیان این پیام شک

این پیام مال من نیست ولی بخونش: تو رو به امام زمان قسم می دم این پیام رو بخون.دختری از خوزستانم که پزشکان از علاجم نا امید شدند.شبی خواب حضرت زینب (س)را دیدم در گلوم اب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به بیست نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اعتقاد نداشت کارشو از دست داد.مرد دیگری اعتقاد داشت 20 میلیون به دست اورد. به دست کس دیگری رسید عمل نکرد پسرشو را از دست داد.اگه به حضرت زینب اعتقاد داری این پیامو واسه 20 نفر بفرست............ 20 روز دیگه منتظر معجزه باش