زیر مجموعه

گرفتن زیر مجموعه :

(( گرفتن زیرمجموعه ))

برای اینکه افراد زیر مجموعه شما شوند باید برروی لینک رفرال شما (لینک شما برای زیر مجموعه گرفتن) کلیک کرده و وارد صفحه ی ثبت نام و پر کردن فرم عضویت شود.
مثلا لینک رفرال من به این صورت است:

   http://www.xpango.com?ref=91878248
لینک رفرال شما هم در صفحه ی اصلی اکانت شما نوشته شده یعنی بعد ار اینکه وارد سایت شدید و
user name که همان ایمل شماست و password که قبلاًآن را در هنگام ثبت نام انتخاب کرده اید راوارد کردید در همان صفحه لینک رفرال شما نوشته شده.
نکته مهم:این سایت اساسش بر زیر مجموعه گیری است و اگر کسی بدون سرگروه در سایت عضو شود چیزی گیرش نمی آید.پس برای عضویت از لینک زیر استفاده کنید:

 


http://www.xpango.com?ref=91878248

 

نکته مهم:شما اگر شما هزار تا هم زیر مجموعه بگیرید برایتان فرقی نمیکند و هیچ امتیازی نمیگیرید و فقط هر زیر مجموعه ی زیر مجموعه ی شما به شما امتیاز میدهید.پس سعی کنید لینک رفرال زیرمجموعه ی خود را از او بگیرید و برای او زیر مجموعه بگیرید تا هم سریعتر امتیاز شما کامل شود و هم کمکی به زیر مجموعه تان کرده باشید.
برای زیر مجموعه گرفتن راه های زیادی هست مثلا مثل من یک وبلاگ درست کنید و مطالب وبلاگ من رو کپی و توی وبلاگ خودتون پیست کنید البته توجه داشته باشید به جای لینک عضویت من لینک عضویت خودتون را وارد نمایید....شما می توانید در هنگام چت هم این مساله رو به دوستان بگویید و یا در روم ها تبلیغ کنید.

/ 0 نظر / 17 بازدید